19. augusta

Svetový humanitárny deň

Svetový humanitárny deň

Darujte, zvyšujte povedomie a venujte dobrovoľne svoj čas na pomoc humanitárnym snahám po celom svete a pomôcť chudobným a potrebným v každej krajine, dokonca aj vo vašej vlastnej pri príležitosti Svetového humanitárneho dňa.

Každý rok tisíce mužů a žen riskují své životy při práci v humanitárních záležitostech po celém světě. Světový humanitární den je připomínkou těchto hrdinů a jejich obětí. Byl ustanoven Valným shromážděním OSN jako připomínka smrti Sergia Vieiry de Mella a jeho kolegů. Oslavte tento den tím, že se vzděláte o zemích postižených válkou a katastrofami a najdete způsob, jak pomoci. Diskutujte o situaci na celém světě a šiřte osvětu o potřebách ohrožených lidí.
Každý rok tisíce mužov a žien na celom svete vystavujú svoje životy nebezpečenstvu pri práci v humanitárnych záležitostiach po celom svete. Svetový humanitárny deň je okamihom, kedy si pripomíname týchto hrdinov a ich obete. Bol ustanovený Valným zhromaždením OSN ako pripomienka smrti Sergia Vieiry de Mella a jeho kolegov. Oslávte tento deň tým, že sa vzdeláte o krajinách postihnutých vojnou a katastrofami a nájdete spôsob, ako pomôcť. Diskutujte o situácii na celom svete a šírte osvetu o potrebách ohrozených ľudí.

Partneri

Lush
Reda
EnviWeb
Kam s ním?
Ukliďme Česko
ÁMOS vision
Philip Morris ČR a.s.
Progresus Invest Holding
Seznam.cz
ECOBAT s.r.o.
RAJAPACK
TIERRA VERDE s. r. o.
Komerční banka
GREEN Logistics CZ s.r.o.
SAKO Brno
PR servis České tiskové kanceláře
Penny Market s.r.o.
EKO-KOM
Systém Coca-Cola ČR a Coca-Cola HBC
MUNIPOLIS
DHL Supply Chain
Sázíme Česko

Copyright Ⓒ 2022 - 2024Miroslav KubásekUkliďme Česko z.s.