24. augusta

Noc pre netopiere

Noc pre netopiere

Medzinárodná (predtým európska) noc pre netopierov je osvetová akcia zameraná na ochranu netopierov. Jedná sa o akciu s dlhoročnou tradíciou, ktorá zaujala mnoho odborníkov z celého sveta. V roku 2012 sa rady organizátorov rozšírili aj do tak exotických lokalít ako je Egypt, Sýria, Libanon, Kórea, či dokonca aj Južná Amerika, celkom sa tejto akcie zúčastňuje na 40 štátov celého sveta.

Mezinárodní noc pro netopýry je akce, která se koná na desítkách lokalit v České republice. Lidé, kteří se zúčastní této akce, se mohou seznámit se životem netopýrů, jejich ochranou a vědeckým výzkumem. Program zahrnuje večerní vycházky do přírody, ukázky výzkumných metod, přednášky, prezentace ochočených netopýrů a zábavné hry pro děti. Na některých lokalitách je také možné se zúčastnit noční prohlídky hradu, zámku nebo jeskyně. Více informací je k dispozici na webové stránce https://www.netopyrinoc.cz.
Medzinárodná noc pre netopiere je podujatie, ktoré sa koná na desiatkach lokalít v Českej republike. Ľudia, ktorí sa zúčastnia tohto podujatia, sa môžu oboznámiť so životom netopierov, ich ochranou a vedeckým výskumom. Program zahŕňa večerné vychádzky do prírody, ukážky výskumných metód, prednášky, prezentácie ochočených netopierov a zábavné hry pre deti. Na niektorých lokalitách je tiež možné sa zúčastniť nočnej prehliadky hradu, zámku alebo jaskyne. Viac informácií je k dispozícii na webovej stránke https://www.netopyrinoc.cz.

Partneri

Lush
Reda
EnviWeb
Kam s ním?
Ukliďme Česko
ÁMOS vision
Philip Morris ČR a.s.
Progresus Invest Holding
Seznam.cz
ECOBAT s.r.o.
RAJAPACK
TIERRA VERDE s. r. o.
Komerční banka
GREEN Logistics CZ s.r.o.
SAKO Brno
PR servis České tiskové kanceláře
Penny Market s.r.o.
EKO-KOM
Systém Coca-Cola ČR a Coca-Cola HBC
MUNIPOLIS
DHL Supply Chain
Sázíme Česko

Copyright Ⓒ 2022 - 2024Miroslav KubásekUkliďme Česko z.s.