24. september

Týždeň FSC lesov

Týždeň FSC lesov

FSC Forest Week (predtým FSC Friday) je celosvetová kampaň na zvyšovanie povedomia spotrebiteľov o udržateľnom lesnom hospodárstve a zodpovednej spotrebe. Prináša držiteľom licencie FSC po celom svete príležitosť spojiť svoje sily a predviesť svoje úsilie o udržateľné lesníctvo. V dôsledku toho budú spotrebitelia pri nakupovaní viac dbať na výber produktov z udržateľných zdrojov.

FSC Forest Week, dříve známý jako FSC Friday, se rozšířil na celý týden a zaměřuje se na otázky udržitelnosti lesů. Držitelům licence FSC je poskytnuta sbírka upravitelné grafiky, videí, příspěvků na sociálních sítích a tisknutelných materiálů, což jim poskytuje příležitosti k účasti a společnému branding s FSC. Cílem kampaně je vzdělávat a povzbuzovat všechny, aby se stali lesními správci a informovat je o výhodách certifikace FSC pro lesy a životní prostředí. Tímto způsobem se snažíme inspirovat odpovědné a udržitelné akce, které přispívají k ochraně životního prostředí pro budoucí generace.
FSC Forest Week, predtým známy ako FSC Friday, sa rozšíril na celý týždeň a zameriava sa na otázky udržateľnosti lesov. Držiteľom licencie FSC je poskytnutá zbierka upraviteľnej grafiky, videí, príspevkov na sociálnych sieťach a tlačiteľných materiálov, čo im poskytuje príležitosti na účasť a spoločný branding s FSC. Cieľom kampane je vzdelávať a povzbudzovať všetkých, aby sa stali lesnými správcami a informovať ich o výhodách certifikácie FSC pre lesy a životné prostredie. Týmto spôsobom sa snažíme inšpirovať zodpovedné a udržateľné akcie, ktoré prispievajú k ochrane životného prostredia pre budúce generácie.

Partneri

Lush
Reda
EnviWeb
Kam s ním?
Ukliďme Česko
ÁMOS vision
Unilever
Philip Morris ČR a.s.
Progresus Invest Holding
Seznam.cz
ECOBAT s.r.o.
RAJAPACK
TIERRA VERDE s. r. o.
dm drogerie markt s.r.o.
Komerční banka
innogy
Schneider Electric
SAKO Brno
PR servis České tiskové kanceláře
Penny Market s.r.o.
DPD CZ
EKO-KOM
Systém Coca-Cola ČR a Coca-Cola HBC
FlixBus CZ s.r.o.
MUNIPOLIS

Copyright Ⓒ 2022 - 2023 | Miroslav KubásekUkliďme Česko z.s.