V januári

Veganuár

Veganuár

Veganuár vyhlasuje každoročne britská nezisková organizácia, ktorá propaguje vegánstvo a vzdeláva tým, že povzbudzuje ľudí, aby nasledovali vegánsky životný štýl počas mesiaca januára.

Veganuár je crowdfundingová kampaň, která se koná každý leden a propaguje veganské stravování po celý měsíc. Od roku 2014 se počet účastníků každým rokem více než zdvojnásobil. V roce 2021 se zaregistrovalo 513 663 lidí. Účastníci obdrží online startovací sadu s průvodci restauracemi, adresáři produktů a databází receptů. Kampaň také podporuje sdílení obrázků a receptů na sociálních sítích, aby se vytvořil pocit komunity a ukázalo se, že veganství je snadné a zábavné.
Veganuár je crowdfundingová kampaň, ktorej cieľom je každý január vydať výzvu propagujúcu veganské stravovanie po celý mesiac. Účastníci sa zaregistrujú online a dostanú štartovaciu sadu na stiahnutie a denne dostávajú emaily s podporou. Je im ponúknutá online veganská štartovacia sada s príručkami reštaurácií, adresármi produktov a databázou receptov. Účastníkom sa tiež odporúča zdieľať obrázky a recepty na sociálnych sieťach, čo vytvára pocit komunity a posolstvo, že vegánstvo je jednoduché a zábavné.

Partneri

Lush
Reda
EnviWeb
Kam s ním?
Ukliďme Česko
ÁMOS vision
Philip Morris ČR a.s.
Progresus Invest Holding
Seznam.cz
ECOBAT s.r.o.
RAJAPACK
TIERRA VERDE s. r. o.
Komerční banka
GREEN Logistics CZ s.r.o.
SAKO Brno
PR servis České tiskové kanceláře
Penny Market s.r.o.
EKO-KOM
Systém Coca-Cola ČR a Coca-Cola HBC
MUNIPOLIS
Sázíme Česko

Copyright Ⓒ 2022 - 2024Miroslav KubásekUkliďme Česko z.s.